icon_search icon_caret_down icon_home icon_calendar icon_caret_updown icon_tick icon_x icon_profile icon_location icon_confirm icon_client_new icon_client_login icon_contract icon_moving icon_menu icon_facebook icon_twitter icon_linkedin icon_youtube icon_loader icon_exit icon_contract_2 icon_invoice icon_consumption icon_bell icon_personal icon_bell_lg icon_contract_lg icon_invoice_lg icon_consumption_lg icon_profile_lg package_fix package_spot icon_plus icon_arrow_leftmeters-lg

Elektroauto uzlāde

Uzlādes risinājumi uzņēmumiem

Uzlāde darbā

Piedāvājiet saviem darbiniekiem ērtu veidu, kā veikt elektroauto uzlādi darba vietā.

Klientu un apmeklētāju elektroauto uzlāde

Uzlabojiet jūsu uzņēmuma klientu pieredzi ar ērtu uzlādes risinājumu.

Uzņēmuma autoparka uzlāde

Izvēlieties mūsu viedo uzlādes risinājumu, lai vienlaikus uzlādētu vairāk automašīnu, netērējot papildu līdzekļus tīkla pieslēguma paplašināšanai.

Atlasi, cik automašīnu vēlies uzlādēt vienlaikus

Viena automašīna

Vairākas automašīnas

VIEDĀ UZLĀDES IEKĀRTA

Elinta HomeBox Slim

Elinta HomeBox Slim Plus

Ar “Type 2” uzlādes kabeli

Uzzini vairāk »


Uzlādes jauda


Fāze/spriegums

trīsfāzu, 400 V

Strāvas stiprums

līdz 16A


Cena sākot no

+ uzstādīšana no 370 €


Elinta HomeBox Plus
11 kW

Flexible load control at home

MĀJAI

Elastīga slodzes kontrole

Elinta uzlādes iekārtai

Nodrošina elektroauto uzlādi ar visaugstāko pieejamo jaudu

Uzzini vairāk »

Galvenajiem slēdžiem

līdz 80 A

Cena

Flexible load control for business

BIZNESAM

Elastīga slodzes kontrole

Elinta uzlādes iekārtai

Nodrošina elektroauto uzlādi ar visaugstāko pieejamo jaudu

Uzzini vairāk »

Galvenajiem slēdžiem

līdz 300 A

Cena

Charger mounting post

Elinta

Lādētāja stiprinājuma statnis

Vienai uzlādes iekārtai

Piemērots risinājums tiem, kuri vēlas uzstādīt lādētāju tieši stāvvietā, nevis uz sienas

Uzzini vairāk »

Piemērots: Elinta Homebox Slim lādētājiem

Cena


Vieds uzlādes risinājums

Enefit VOLT uzlādes pakalpojums ir vieds un ērti lietojams. Elektroauto uzlādes iekārtas tiek savienotas ar Enefit platformu un ļauj lietotājiem saņemt pārskatu par mēnesī patērēto elektroenerģiju.

Vienmēr veic elektroauto uzlādi ar lielāko pieejamo jaudu. Lai to izdarītu, uzlādes risinājumam pievieno elastīgu slodzes kontroles ierīci, lai reālā laikā uzraudzītu ēkas pašreizējo elektroenerģijas patēriņu un visu neizmantoto jaudu novirzītu uz elektroauto uzlādes ierīci.

Ja iekārta atrodas vietā, kas ir pieejama arī citām personām, autorizācija ar RFID karti sniedz iespēju ierobežot piekļuvi uzlādei.

Pilna servisa pakalpojums

Ērts un vienkāršs elektroauto uzlādes risinājums, kurā tiek iekļauts viss, sākot no konsultācijas par piemērotākās uzlādes iekārtas izvēli līdz tās uzstādīšanai.


Četri soļi uzlādes risinājumam jūsu uzņēmumamAtrodiet uzņēmumam piemērotāko uzlādes iekārtu

Iepazīstieties ar pieejamajem uzlādes risinājumiem un nosūtiet mums pieprasījumu.

Cenas piedāvājums

Mēs ar jums sazināsimies tuvāko dienu laikā. Nepieciešamības gadījumā apmeklēsim objektu un sagatavosim detalizētu cenas piedāvājumu jūsu uzņēmumam vispiemērotākajam risinājumam.

Uzstādīšana

Mūsu augsti kvalificētie speciālisti uzstādīs elektroauto uzlādes iekārtu jums ērtā laikā.

Veiksmīgs darījums

Pēc uzlādes uekārtas uzstādīšanas mēs Jums nosūtīsim rēķinu.

Biežāk uzdotie jautājumi


Ja aizpildījāt pieprasījuma veidlapu Enefit mājaslapā, mūsu pārdošanas konsultants tuvāko dienu laikā sazināsies ar jums, lai noskaidrotu vēl nepieciešamo papildus informāciju. Pēc tam konsultants nosūtīs galējo cenas piedāvājumu uz jūsu e-pastu. Tad kad jūs apstiprināsiet piedāvājumu, mēs vienosimies par elektroauto uzlādes stacijas uzstādīšanas laiku, kad visi nepieciešamie darbi būs pabeigti mēs jums nosūtīsim rēķinu.

Mūsu mājaslapā pārdotās elektroauto uzlādes iekārtas iespējams iegādāties tikai kopā ar uzstādīšanu. Tas ir nepieciešams, jo uzstādīšanas laikā lādētājā tiek aktivizēts 4G datu savienojums, un lādētājs tiek ir konfigurēts savienojumam ar mūsu lādētāju tiešsaistes platformu. Tas ļauj mums nodrošināt noderīgas papildu funkcijas, piemēram, tiešsaistes diagnostiku, RFID kartes iestatīšanu, maksimālās uzlādes jaudas konfigurēšanu un mobilo lietotņu atbalstu.

Jā, mājaslapā pieejamos elektroauto lādētājus var iegādāties arī biznesa klienti. Šim nolūkam, līdzīgi kā privātajiem klientiem, ir jāaizpilda vietnē sniegtā pieprasījuma veidlapa, piemeklējot piemērotu uzlādes risinājumu ar virtuālo elektroauto uzlādes iekārtas izvēles palīgu. Pēc pieprasījuma iesniegšanas mūsu pārdošanas konsultants sazināsies ar Jums, lai precizētu piedāvājuma detaļas un nosūtītu galīgo cenas piedāvājumu e-pastā.

Uzzini vairāk par Enefit pakalpojumu cenrādi un standarta uzstādīšanu šeit. Ja rodas kādi papildu jautājumi, aicinām sazināties ar mūsu klientu konsultantiem.

Izskatīsim arī mājas elektrības sadales skapja un vēlamās lādētāja atrašanās vietas fotoattēlus. Uzņem fotoattēlus, ievērojot tālāk sniegtos norādījumus, un, pamatojoties uz attēlos redzamo, sniegsim novērtējumu par to, vai tas ir uzskatāms par standarta vai īpašu risinājumu. Fotoattēlus vari sūtīt uz [email protected].

Apskati instrukcijas »

Ar šo fotoattēlu palīdzību varat novērtēt, vai Jūs sadales skapī ir vieta papildu drošinātāju uzstādīšanai, lai ierīkotu elektroauto uzlādes iekārtu.

Ja jūsu sadales skapī nav vietas drošinātājiem, mēs sniegsim Jums precizētu uzstādīšanas cenas piedāvājumu, kas ietvers sevī papildu darbu sadales skapī.

Trīsfāzu 11 kW vai 22 kW lādētāja drošinātāji sadales skapī:

Trīsfāzu 11 kW vai 22 kW lādētāja drošinātāji sadales skapī:

Piedāvātas elektroauto uzlādes iekārtas ir iespējams iegādāties nomaksā. Nomaksas līgums ir elastīgs, kā arī pirmstermiņa apmaksa, neradīs papildu izmaksas. Šo apmaksas risinājumu piedāvājam sadarbībā ar SIA Inbank līzings.

Preču iegādes pieteikums sadarbībā ar Inbank līzings pieejams šeit. Atbildi par iespēju saņemt finansēšanas pakalpojumu, saņemsiet pāris minūšu laikā pēc formas aizpildīšanas.

Kāpēc izvēlēties Enefit uzlādes risinājumu uzņēmumam?

  • Pilns serviss. Atstāj piemērotākās uzlādes iekārtas izvēli un tehniskos darbus mūsu ziņā
    Nezini, kura stacija tavam auto ir vispiemērotākā? Mēs sniegsim bezmaksas konsultāciju, lai atrastu un piedāvātu labāko individuālo risinājumu. Mūsu profesionālie speciālisti palīdzēs izvēlēties lādētāju un veikt uzstādīšanu jums piemērotā laikā.
  • Profesionalitāte un garantēta kvalitāte
    Papildu vērtīgajām zināšanām un izbūvei - mēs piedāvājam profesionālu un pārbaudītu augstas klases aprīkojumu ar 2 gadu garantiju. Enefit Volt piedāvātās uzlādes stacijas ir paredzētas ilgtermiņa lietošanai. Tās aprīkotas ar RFID karšu lasītājiem, kas neļaus tās izmantot kādam, kam nav piešķirta piekļuve.
  • Uzticams partneris
    "Enefit" ir Igaunijas nacionālas energokompānijas meitas uzņēmums ar 15 gadu pieredzi Latvijas tirgū. Mēs garantējam, ka šodien un arī nākamajos gados būsim šeit. Esam ne tikai uzticams, bet arī pieredzējis partneris elektroenerģijas ražošanā.