icon_search icon_caret_down icon_home icon_calendar icon_caret_updown icon_tick icon_x icon_profile icon_location icon_confirm icon_client_new icon_client_login icon_contract icon_moving icon_menu icon_facebook icon_twitter icon_linkedin icon_youtube icon_loader icon_exit icon_contract_2 icon_invoice icon_consumption icon_bell icon_personal icon_bell_lg icon_contract_lg icon_invoice_lg icon_consumption_lg icon_profile_lg package_fix package_spot icon_plus icon_arrow_leftmeters-lg

Elektrības produkti

Fiksēta cena

Uzņēmumiem, kuriem svarīgi plānot un prognozēt savas ilgtermiņa izmaksas

Tirgus cena

Iespēja ietaupīt elastīgiem patērētājiem - tērējiet vairāk, kad cena biržā ir zemāka, savukārt cenai kāpjot, samaziniet savu patēriņu.


Kas ir Fiksēta cena?

Konkrētam periodam noteikta nemainīga elektrības cena par katru kWh. Līgumā fiksētā elektrības cena ir atkarīga no uzņēmuma patēriņa struktūras, izvēlētā termiņa un aktuālajām biržas nākotnes cenām līguma slēgšanas brīdī.

Kāpēc Fiksēta cena?

  • Cenu neietekmē sezonalitāte un citi vairumtirgus faktori
  • Viegli plānot uzņēmuma ilgtermiņa izmaksas
  • Iespēja slēgt līgumu uz diviem un vairāk gadiem
Pieteikties

Nord Pool Spot un Fiksētas cenas grafiki

Grafikā attēlotas 2018. gada Nord Pool Spot Latvijas reģiona cenas un Enefit Fiksētā tarifa cena


Nord Pool Spot biržas cenu grafiks

Grafikā attēlotas 2018. gada Nord Pool Spot Latvijas reģiona cena

Kas ir Tirgus cena?

Elektrības iegāde par biržā aktuālo cenu. Elektrība tiek iegādāta Nord Pool elektroenerģijas biržā, kur cenas mainās katru stundu. Aktuālā infromācija par biržas cenām pieejama Nord Pool Spot biržas mājaslapā.

Kāpēc Tirgus cena?

  • Ilgtermiņā Tirgus cenas produkts ir izdevīgāks par Fiksētas cenas produktu
  • Pielāgojot patēriņu biržas cenām, ir iespēja samazināt izdevumus par elektroenerģiju
  • Nav līguma pirmstermiņa izbeigšanas maksas
Pieteikties


Zaļā Enerģija


Zaļā enerģija tiek ražota no 100% atjaunīgiem energo resursiem. Rūpējieties par vidi, samazinot uzņēmuma atstāto ietekmi un uzlabojot savu reputāciju. Vairāk informācijas pie Enefit klientu menedžeriem.

Klienti vēlas "zaļus" produktus

Izmantojot videi draudzīgu enerģiju un marķējot produktu ar attiecīgu zīmolu, ražotājam ir lielāks tirgus potenciāls valstīs, kur patērētāji pievērš uzmanību produkta ražošanas procesa ietekmei uz vidi, piemēram, Skandināvijā, Rietumeiropā un Japānā.

Korporatīvā politika CO2 izmešu samazināšanā

Vairums lielo starptautisko uzņēmumu savās ilgtspējas stratēģijās kā vienu no pamatnosacījumiem ir iekļāvuši CO2 izmešu samazināšanas plānu, kas ietver pāreju no fosilās enerģijas uz atjaunīgo resursu enerģiju.

Noteikumi starptautisku sertifikātu iegūšanai

Pastāv dažādi sertifikāti, piemēram, Leadership in Energy and Environmental Design (LEED), Nordic Ecolabel (Swan), kas apliecina uzņēmuma, tā objektu vai produktu piederību konkrētai priekšrocību grupai. Lai saņemtu šādu sertifikātu, viens no nosacījumiem ir atjaunīgo resursu enerģijas izmantošana savā pamatdarbībā.

ES nosacījumi, nodokļu atlaides

Lai saņemtu ES struktūrfondu finansējumu, nekustamo īpašumu attīstītājiem, piemēram, Igaunijā, ir jānodrošina, lai celtniecības procesā radītie CO2 izmeši būtu minimāli. Viens no veidiem, kā samazināt šos izmešus, ir izmantot atjaunīgo resursu enerģiju.


Pieslēdzies Enefit ātri un vienkārši

Ar elektrību ir tāpat kā ar degvielu Tavam auto. Tev ir iespēja izvēlēties, kur izdevīgāk uzpildīties.


1

Pieteikties līdz mēneša 15. datumam

2

Aizpildi un paraksti līgumu elektroniski

3

Saņem Enefit elektrību ar nākamā mēneša 1. datumuEnefit sadarbība

Lai iegādātos Enefit elektroenerģiju, uzņēmumam ir jābūt noslēgtam sistēmas pakalpojumu līgumam ar sadales tīklu operatoru. Latvijā lielākais no operatoriem ir AS "Sadales tīkls", kas apkalpo 99% no Latvijas patērētājiem. Vairāk par AS "Sadales tīkls".

Sadarbība ar AS Sadales tīkls