icon_search icon_caret_down icon_home icon_calendar icon_caret_updown icon_tick icon_x icon_profile icon_location icon_confirm icon_client_new icon_client_login icon_contract icon_moving icon_menu icon_facebook icon_twitter icon_linkedin icon_youtube icon_loader icon_exit icon_contract_2 icon_invoice icon_consumption icon_bell icon_personal icon_bell_lg icon_contract_lg icon_invoice_lg icon_consumption_lg icon_profile_lg package_fix package_spot icon_plus icon_arrow_leftmeters-lg

Elektroenerģijas iegādes risinājumi

Samaziniet uzņēmuma enerģijas izmaksas un veiciniet tā ilgtspēju

Vēlies saņemt paziņojumus par enerģijas tirgus aktualitātēm un citiem jaunumiem?

Uzņēmuma vajadzībām pielāgoti elektroenerģijas iegādes risinājumi

Mēs, balstoties uz uzņēmuma elektroenerģijas patēriņa datiem, vēlmēm un plāniem, palīdzēsim rast atbilstošāko risinājumu uzņēmuma elektroenerģijas izmaksu samazināšanai un ilgtspējas veicināšanai.

15 gadu laikā Baltijas mērogā uzkrāto pieredzi un zināšanas esam apkopojuši dažādos elektroenerģijas iegādes risinājumos.

Vēlaties saņemt piedāvājumu? Aizpildiet pieteikuma formu un mēs ar Jums sazināsimies.

Saņemt piedāvājumu

Elektroenerģijas cenu risinājumi

Izvēlieties uzņēmuma vajadzībām, vēlmēm un plāniem piemērotāko risinājumu

Fiksēta cena

Uzņēmumiem, kuriem svarīgi plānot un prognozēt uzņēmuma ilgtermiņa izmaksas.

Biržas cena

Uzņēmumiem ar iespēju plānot elektroenerģijas patēriņu, sekojot cenu svārstībām biržā.

Fiksētais + birža

Uzņēmumiem, kas vēlas pārvaldīt elektroenerģijas cenu risku un izmantot iespējamo cenu samazinājumu.

Somijas cena

Uzņēmumiem, kuri vēlas izmantot Skandināvijas zemās cenas un ir gatavi uzņemties nelielu risku.Nepieciešama palīdzība izvēlēties piemērotāko elektroenerģijas cenu risinājumu?


Mēs palīdzēsim rast uzņēmuma vajadzībām, vēlmēm un plāniem atbilstošāko elektroenerģijas iegādes risinājumu. Lūdzu, aizpildiet formu un mēs ar Jums sazināsimies.


Saņemt konsultāciju

Zaļā enerģija

Samaziniet uzņēmuma radīto ietekmi uz vidi, veidojiet zaļāku uzņēmuma tēlu, uzlabojiet kredītreitingu un nostipriniet pozīcijas tirgū.

Uzzināt vairāk

Sadarbība ar AS “Sadales tīkls”

Lai iegādātos Enefit elektroenerģiju, uzņēmumam ir jābūt noslēgtam sistēmas pakalpojumu līgumam ar sadales tīklu operatoru. Latvijā lielākais no operatoriem ir Sadales tīkls, kas apkalpo 99% no Latvijas patērētājiem.

Sadales tīkls kontakti, pašapkalpošanās portāls e-st.lv un cita noderīga informācija par sadarbību ar sadales tīklu operatoru.

Uzzināt vairāk

Biežāk uzdotie jautājumi


Izvēloties elektroenerģijas iegādes risinājumu, ir jāņem vērā uzņēmuma elektroenerģijas patēriņa profils, attīstības plāni un jāizvērtē patēriņa elastība un cenas stabilitātes nepieciešamība.

Mēs, balstoties uz uzņēmuma elektroenerģijas patēriņa datiem, palīdzēsim rast atbilstošāko risinājumu uzņēmuma elektroenerģijas izmaksu samazināšanai un ilgtspējas veicināšanai.

Skaitītāja rādījums (izņemot, ja ir viedais skaitītājs) jāiesniedz no katra mēneša 27. datuma līdz nākamā mēneša 3. datumam e-st.lv klientu portālā. Izņēmuma situācijās skaitītāja rādījumus var nodot, zvanot uz klientu servisa tālruni 8020 0408 vai paziņot savam elektroenerģijas tirgotājam.

Vairāk informācijas par rādījumu nodošanu: šeit.

Jums ir iespēja noslēgt elektroenerģijas iegādes līgumu šajā objektā vai arī pievienot šo objektu jau esošam elektroenerģijas iegādes līgumam. Par vēlmi veikt objekta pieslēgšanu/ pārņemšanu sazinieties ar elektroenerģijas tirgotāju, kurš Jūsu vietā veiks nepieciešamās darbības.

Tirgotājs Jums nosūtīs iesnieguma veidlapu un, kad visa nepieciešamā informācija no Jums būs saņemta, veiks objekta pārlikšanu uz jauno lietotāju, kā arī informēs sadales sistēmas operatoru par veiktajām izmaiņām.

Informējiet par to savu elektroenerģijas tirgotāju, kurš pēc informācijas saņemšanas izņems objektu no elektroenerģijas iegādes līguma un informēs sadales sistēmas operatoru.

Ja objektā tiek patērēta elektroenerģija un ar tirgotāju nav noslēgts līgums par elektroenerģijas iegādi, objekts nonākt uz Pēdējo garantēto piegādi.

Pēdējā garantētā piegāde ir elektroenerģijas piegāde lietotājam, kurš nav izvēlējies savu elektroenerģijas tirgotāju un nav noslēdzis līgumu. Šajā gadījumā elektroenerģiju piegādā tirgotājs, kuru konkursa kārtībā ir izvēlējies Sadales tīkls.

Pēdējās garantētās piegādes elektroenerģijas cena mainās katru mēnesi. To veido Nord Pool biržas Latvijas cenu zonas vidējā svērtā cena un tirgotāja, kurš nodrošina Pēdējo garantēto piegādi, noteiktais uzcenojums katrai MWh.